УКРАЇНА

22:09

22.05

Влада

Ющенко знає, що робитиме після перемоги

0

Кандидат у президенти Віктор Ющенко заявляє, що одним із перших кроків у разі його перемоги на президентських виборах буде гарантування свободи слова. Про це лідер «Нашої України» заявив на брифінгу в Івано-Франківську, де він перебуває перед традиційним сходженням на Говерлу, повідомляє прес-служба Віктора Ющенка.

«Ми розглядаємо свободу слова як першочергове завдання нової влади, журналіст повинен бути вільним і преса не повинна бути переслідуваною», – наголосив Ющенко і додав, що «свобода медіа – це свобода вибору людей, а той політик, що не може гарантувати свободу слова, не принесе прогресу нації».

Говорячи про хід виборів, Ющенко зазначив, що «парад підтримки», який влаштований кандидату від влади різними партіями і бюджетними установами, є «нещирим». На його думку, «насильницький процес по підтримці не може призвести до консолідації», оскільки, вважає Ющенко, «силою і тиском ще ніколи нікого не вдавалося консолідувати».

За словами Ющенка, його виборча кампанія «буде побудована на активному діалозі з виборцями». Він запевнив журналістів, що побуває в усіх регіонах України.

Лідер «нашої України» зауважив, що влада не налаштована дотримуватись виборчого законодавства, не готова гарантувати рівні можливості кандидатам і «це добре помітно по новинам на загальнонаціональним каналах». «Але ніхто і ніщо не зможе перешкодити нам безпосередньо спілкуватися з людьми», – сказав Ющенко.

Хоч літня пора ніколи не відрізнялася політичною активністю, але є події, які можуть мобілізувати людей, вважає Віктор Ющенко. До таких акцій Ющенко відніс і традиційне сходження на Говерлу.

«Говерліана – одна з хороших ініціатив, яка дає можливість багатьом українцям вшанувати річницю підписання акту про державний суверенітет. Говерла – це не просто найвища карпатська вершина. Це символ України», – підкреслив Віктор Ющенко.

Ющенко також нагадав, що цьогорічна акція проходить під гаслом «Очистимо Україну від бруду!» і має екологічне спрямування.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus