УКРАЇНА

09:08

24.05

Влада

Прокуратура відтягує вирок “Волі”?

0

Найбільший оператор кабельного телебачення в Києві компанія “Воля-кабель” звинувачує прокуратуру Києва у відтягуванні прийняття судом рішення за звинуваченням “Волі” у роботі без ліцензії Нацради з питань телебачення і радіомовлення до 16 жовтня 2003. Про це повідомляють «Українські Новини» із посиланням на прес-службу “Волі”.

Прес-служба повідомила, що в п’ятницю на засіданні Дніпровського районного суду Києва з розгляду кримінальної справи за звинуваченням керівників “Волі” Сергія Бойка і Валерія Салямова про безліцензійну діяльність до 16 жовтня 2003 року заступник прокурора Дніпровського району, представник обвинувачення, заявив клопотання про перенесення слухання справи.

Він мотивував це тим, що йому необхідний час для ознайомлення із матеріалами справи. “І це незважаючи на те, що процес ознайомлення з цими матеріалами вже триває майже півроку”, - зазначає прес-служба.

На думку адвокатів компанії, такі дії прокуратури свідчать про їхнє бажання відтягнути прийняття судом рішення на невизначений термін. Суд переніс слухання на 9:30 29 липня.

Крім того, “Воля” звинувачує Дніпровську податкову інспекцію в незаконному вилученні документів компанії. За словами адвокатів компанії, представники податкової без пред’явлення ордера на обшук і дотримання відповідної процедури вирішили вилучити в п’ятницю всі документи компанії, загрожуючи втручанням силових структур.

Юрист компанії уточнив, що відповідно до закону кожен документ, що вилучається, повинен бути описаний і занесений до протоколу.

У четвер працівники податкової проводили вилучення відповідно до процедури, однак зараз вирішили грубо її порушити.

“Надійшла команда протягом кількох годин вилучити всі документи”, - цитує юрист слова працівників податкової.

За словами юриста, зараз співробітники податкової, загрожуючи викликом силового підкріплення, пакують усі документи компанії “Воля-кабель” у мішки для сміття і вивозять, фактично здійснюючи обшук без відповідного ордера і складання протоколу.

Нагадаємо, що 10 червня прокуратура Києва повідомила, що закінчила розслідування кримінальної справи проти керівників “Волі” за звинуваченням у нанесенні державі збитку на 10 млн. грн. через здійснення діяльності без відповідної ліцензії до 16 жовтня 2003 року.

“Воля” вважає звинувачення прокуратури необґрунтованими.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus