УКРАЇНА

08:08

25.05

Влада

“Львівська газета” здивована заявою Лазаренка про фальшиве інтерв’ю

0

Редакція “Львівської газети” здивована заявою Павла Лазаренка, в якій він заперечив факт інтерв’ю газеті, яке було опубліковане вчора 15 липня. Про це редакція повідомила «proUA» у своїй заяві.

“Заява Павла Лазаренка, оприлюднена його адвокатом Мариною Долгополою, виявилися для нас повною несподіванкою”, – зазначила редакція. У заяві керівництво газети стверджує, що видання досить довго домовлялося про можливість інтерв’ю з Лазаренком – і через його адвоката Довгополу і через представників партії «Громада». “Два тижні тому ми нарешті отримали запевнення від представників Львівської обласної організації «Громада» запевнення в тому, що ця можливість буде таки реалізована. За їх посередництва ми зв’язалися з київської прес-службою партії «Громада», з якою і вирішили остаточно питання підготовки матеріалу. Остаточний текст ми отримали з мейлу admin@hromada.kiev.ua і погодження відбувалося за телефонами центрального офісу партії «Громада», – йдеться у заяві редакції “Львівської газети”.

Крім того, редакція вміщувала в газеті анонси інтерв’ю ще з 13 липня, а також наводила окремі цитати з цього інтерв’ю. “Жодних дзвінків, повідомлень чи заяв про те, що ці анонси не відповідають дійсності, а використані цитати не належать Павлу Лазаренку ми не отримували аж до вже згаданої заяви адвоката Довгополої”, – зазначило видання.

“Львівська газета” зверталася після заяви Довгополої до офісів «Громади», –представники цієї організації заявили, що знають про інтерв’ю, яке готувалося для видання, однак не розуміють що сталося. У Києві при цьому повідомили, що нічого не знають про появу цього конкретного матеріалу і дізналися про нього після спростування адвоката. При цьому вони висунули версію, що їм вони не виключають можливості прослуховування своїх телефонів і «моніторингу» електронної пошти, а отже припускають, що хтось міг використати справжні телефони для введення в оману редакції. З розмов з керівництвом «Громади», які відбулися після появи заяви Лазаренка, стало зрозуміло, що вони цей випадок розглядають як провокацію, спрямовану і проти «Львівської Газети» і проти «Громади» та її лідера Павла Лазаренка.

“Львівська газета” наразі не полишає надії дослідити обставини появи цього матеріалу і з’ясувати, яким чином могло статися подібне. Попередньо редакція схиляється до основних версій, як це могло відбуватися: в самій «Громаді» міг з’явитися «щур», який скористався засобами зв’язку партії, щоб вислати іншу версію матеріалу, аніж той, який мав бути підготовлений. Цілком могло статися і так, що версія громадівців відповідає істині: хтось інший з іншого приміщення просто скористався можливістю доступу до телефонних ліній та засобів електронного зв’язку для пересилання саме цього тексту. Однак цю версію перевірити не має зараз можливості.

В будь-якому випадку, як заявила редакція “Львівської газети”, видання налаштоване дізнатися обставини цього випадку і в разі отримання справжнього тексту, який мав бути підготованим згідно домовленостям, опублікувати його.

Нагадаємо, що сьогодні адвокат Павла Лазаренка Марина Долгопола оприлюднила його заяву про те, що інтерв’ю в “Львівській газеті” є фальшивкою і проявом добре відпрацьованих і перевірених в Україні брудних технологій.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus