УКРАЇНА

00:35

23.05

Влада

Італія зацікавилася атомною енергетикою України

0

Італійські компанії зацікавлені у співробітництві з Україною в паливно-енергетичному секторі і фінансуванні проектів в атомній енергетиці, заявив Надзвичайний і Повноважний Посол Італії в Україні Фабіо Фаббрі під час зустрічі з міністром палива та енергетики України, президентом НАЕК «Енергоатом» Сергієм Тулубом. Про це «proUA» повідомили у прес-службі КМУ.

За словами посла, окремі компанії готові надати техніко-комерційні пропозиції щодо поставок устаткування на українські АЕС і брати участь у рамках кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку та Євроатому у підвищенні безпеки атомних блоків, а також у модернізації теплової енергетики.

Італійський дипломат завірив, що його країна докладе всіх зусиль для виконання власних зобов’язань у рамках «Великої сімки» стосовно вирішення проблем Чорнобильської АЕС і перетворення об’єкта «Укриття» в екологічно безпечну систему.

Своєю чергою Сергій Тулуб подякував Італії за чітку позицію на недавній зустрічі донорів у Лондоні, а також під час ухвалення Радою директорів ЄБРР рішення про надання кредиту в розмірі $124 млн. на підвищення безпеки нових українських енергоблоків. Підписати кредитну угоду планується до кінця липня цього року, потім її має ратифікувати Верховна Рада України, і тільки після цього варто чекати перших коштів за кредитом.

Під час зустрічі сторони окремо обговорили проект української частини Євразійського нафтотранспортного коридору (ЄАНТК). Також порушувалося питання про перспективи експорту української електроенергії в Італію.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus