УКРАЇНА

06:41

27.05

Влада

Янукович пообіцяв прозорі звіти про хід виконання програми Уряду

0

Сьогодні на засіданні уряду Прем‘єр-міністр України Віктор Янукович заявив, що Уряд щомісяця буде проводити моніторинг виконання Програми “Послідовність. Ефективність. Відповідальність”, схваленої у вівторок Верховною Радою, та інформувати про хід її реалізації, повідомили у прес-службі КМУ.

«Кожного місяця ми будемо проводити моніторинг виконання цієї Програми. На наступному тижні ми будемо мати механізм, і, як в минулому році, будемо працювати. Моніторинг виконання цієї програми Міністерство економіки повинно вести по головним напрямкам, по пріоритетам. Також нам обов‘язково треба робити повідомлення і звіти. Звіти повинні бути прозорими - під час звітів нам треба оголошувати, що нам вдається вирішити, в чому у нас є прорахунки і своєчасно їх виправляти. Прогнозування виконання програми - це головний чинник, який буде впливати на якість, і ми з вами це знаємо”, - сказав В.Янукович.

Прем‘єр-міністр також зазначив, що найближчими днями Програма буде доопрацьована з урахуванням конструктивних зауважень, які лунали в парламенті під час обговорення цього документу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus