УКРАЇНА

17:33

24.04

Влада

Росія «наїхала» на Пінчука

0

Міністерство економічного розвитку Росії почало антидемпінгове розслідування стосовно імпорту з України обсадних, котельних, насосно-компресорних, нафтогазопровідних і гарячедеформованих, а також підшипникових труб. Про це повідомляють «Українські Новини».

Розслідування розпочато за заявою Фонду розвитку трубної промисловості Росії (ФРТП), який представляє інтереси трубних підприємств країни.

За даними ФРТП, український імпорт вищезгаданих типів труб з вересня 2002-го по серпень 2003 року здійснювався за демпінговими цінами. При цьому демпінгова маржа за цей період по поставках обсадних труб у середньому склала 11,8%, гарячедеформованих і холоднодеформованих котельних труб – 10% і 12%, насосно-компресорних труб – 17%, нафтогазопровідних і гарячедеформованих труб загального призначення – 10,3%, підшипникових труб – 56,1%.

ФРТП зазначає, що така ситуація призвела до погіршення виробничо-фінансових показників російських трубних підприємств, а в деяких випадках – до негативної рентабельності продажів.

У зв’язку з цим ФРТП виступає за підписання угоди з Україною на 2005-2007 роки, за якою на цей період передбачається встановити квоту на імпорт труб з України в обсязі 620 тис. тонн на рік, на імпорт російських труб в Україну – 150 тис. тонн на рік.

У січні Росія встановила на 2004 рік квоту на імпорт труб з України в обсязі 715 тис. тонн, у тому числі 230 тис. тонн труб великого діаметру, 4,2 тис. тонн труб з нержавіючої сталі і 480,8 тис. тонн інших труб з чорних металів.

Нагадаємо, що 7 липня 2004 року українські виробники труб назвали дискримінацією України пропозицію Європейської комісії призупинити антидемпінгові заходи проти імпорту безшовних труб з Росії і Румунії. Заяву оприлюднили корпорація «Інтерпайп» і об’єднання виробників труб «Укртрубопром». Зокрема, глава «Укртрубопрому» Леонід Ксаверчук заявив, що Єврокомісія веде неоголошену торговельну війну проти українських виробників труб. «Нас витісняють з європейського ринку», – сказав Ксаверчук, коментуючи ініціативу Єврокомісії.

Власником компанії «Інтерпайп» є група народного депутата Віктора Пінчука.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus