УКРАЇНА

16:25

20.05

Влада

Януковича попросили знятися з виборів

0

Редактор донецької опозиційної газети Остров Євген Талишев звернувся з листом до прем’єра Віктора Януковича з закликом зняти свою кандидатуру з виборів президента. Про це повідомила «Українська правда».

На такий крок донецьку газету штовхнули постійні проблеми, створювані владою, що блокують її вихід у світ. «Доводжу до відома: наш щотижневик під тиском «зверху» категорично відмовилися друкувати спочатку в Донецькій, а потім і в Луганській області», – стверджує в своєму листі редактор газети. Він вважає, що заборона друку пов’язана з політичними мотивами, оскільки «бойкот» оголошено винятково на період президентських виборів.

Талишев пише, що не знає, хто конкретно змусив поліграфістів відмовитися від друкування газети, але вважає, що в є лише дві сили, які можуть безкарно порушувати Конституцію – це діюча влада і криміналі тет, який співпрацює з нею. «А якщо це не так, то доказом вашої прихильності принципам демократії, законності і чесних виборів може стати тільки одне: починаючи з наступного номера, газета Остров знову буде друкуватися в Донецьку – там, де розташована редакція щотижневика», – заявив Талишев.

У випадку ж, якщо прем’єр не зможе забезпечити право працівників газети Остров видавати свою продукцію, то, як звертається до нього Талишев, «просто зніміть свою кандидатуру з виборів: більшої послуги українському народові ви навряд чи зможете зробити».

Останнє число газети було надруковане в Дніпропетровську у видавництві «Зоря», однак після цього там відмовилися від подальшого співробітництва. Дніпропетровське видавництво «Зоря» стало 13 поліграфічним підприємством, що відмовилося друкувати донецьку опозиційну газету Остров за останні три тижні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus