УКРАЇНА

23:13

19.06

Влада

Азаров: ЄС не хоче торгувати з нами

0

Європейський Союз мало зацікавлений у розвитку торговельних відносин з Україною через значний розрив у рівні економічного розвитку. Про це вчора на конференції з питань євроінтеграції заявив перший віце-прем’єр Микола Азаров, повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Він сказав, що зараз в Україні на душу населення доводиться лише 2% прямих іноземних інвестицій від середнього показника по ЄС, а частка експорту на душу населення становить лише 5% від середнього по ЄС. За словами Азарова, багато економічних причин зараз не дозволяють говорити про готовність України до вступу в ЄС.

Наприклад, показник рівня життя з урахуванням паритету купівельної спроможності становить в Україні порядку 15% середнього показника по Європейському Союзу. Частка України в зовнішньоторговельному обороті ЄС становить лише 0,4%.

Азаров також повідомив, що президент Європейської Комісії Романо Проді на недавньому самміті Україна – ЄС позитивно оцінив створення Єдиного економічного простору і висловив думку, що його можливості дозволять Україні підтримати розвиток економіки. Щоб проілюструвати ситуацію, перший віце-прем’єр відзначив, що Хорватія, Румунія і Болгарія, які вже отримали пропозицію стати членами ЄС, не перебувають в кращому економічному становищі, ніж Україна, але в цих країнах завершено структурні економічні реформи, які Україні ще тільки належить провести.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus