УКРАЇНА

10:34

27.05

Влада

Влада не буде поважати закон на виборах

0

Голова Харківської обласної державної адміністрації, голова Харківської обласної організації Народно-демократичного парії Євгеній Кушнарьов вважає, що влада буде використовувати свої повноваження для впливу на виборців під час виборів президента. Про це повідомили «Українські Новини».

«За відсутності нашої поваги до законів і належного рівня політичної культури адмінресурс завжди в боротьбі за владу буде присутній», – сказав Кушнарьов. Він також додав, що зменшити вплив влади на вибори могло б введення виборності губернаторів, а також запровадження подвійного підпорядкування правоохоронних органів як центральній, так і місцевій владі. На думку Кушнарьова, виборність губернаторів і подвійне підпорядкування правоохоронних органів могло б розподілити адмінресурс між різними політичними силами.

Нагадаємо, що про конкретні випадки використання адмінресурсу вчора заявило представництво блоку «Наша Україна» у Львівській області, яке обвинуватило Львівську обласну державну адміністрацію і районні адміністрації в тиску на виборців.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus