УКРАЇНА

07:09

26.05

Влада

Податкова необґрунтовано оштрафувала «Волю-Сервіс»

0

Найбільший оператор кабельного телебачення в Києві «Воля» звинуватив податкову інспекцію Дніпровського району Києва в тому, що вона неправомірно оштрафувала компанію «Воля-Сервіс», яка входить до групи компаній «Воля», на 9,061 млн. гривень за відсутність торгового патенту і невикористання касових апаратів. Про це повідомили «Українські Новини».

Прес-служба «Волі» заявила, що компанія «Воля-Сервіс» не займається торговою діяльністю, а надає побутові сервісні послуги з підключення абонентів до телекомунікаційних мереж, і, отже, не повинна мати торговий патент. «Воля-Кабель-Сервіс» не реалізовує товари, як це зазначено в акті перевірки, а надає побутові сервісні послуги», – йдеться в повідомленні прес-служби.

Крім того, «Воля» вважає обвинувачення безпідставними, тому що всі послуги, надані «Воля-Сервіс» відповідно до законодавства про використання касових апаратів і товарно-касових книг при розрахунках зі споживачами в сфері торгівлі, громадського харчування і послуг, не вимагають застосування касових апаратів, а можуть надаватися з використанням розрахункових книжок і книг обліку розрахункових операцій. При цьому, як повідомила прес-служба, такі книги «Воля-Сервіс» веде відповідно до чинного законодавства.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus