УКРАЇНА

13:15

22.05

Влада

Гудима пропонує провести теледебати по “Одесі – Броди”

0

Необхідно провести в прямому ефірі на провідних телеканалах (Першому загальнонаціональну, 1+1, Інтері, ІСТV, СТБ та 5 каналі) відкриті телевізійні дебати щодо напрямку використання нафтопроводу “Одеса – Броди”. З такою пропозицію виступив народний депутат України, член комітету ВР з питань ПЕК Олекса Гудима. Про це «proUA» повідомили в прес-службі УНП.

Як заявив народний депутат, “потреба у публічному обговоренні напрямку використання нафтопроводу виникла у зв’язку із значним суспільним інтересом навколо цього питання, яке безпосередньо пов’язане з національною безпекою та ухваленням урядового рішення, яке дозволяє використовувати нафтопровід у реверсному режимі”.

Народний депутат висловив готовність зустрітися на теледебатах з президентом “ТНК-ВР-Україна” Олександром Городецьким та віце-прем’єром Андрієм Клюєвим.

“Питання, які стосуються національних інтересів, мають проходити широку громадську дискусію, як це практикується у всіх демократичних країнах”,- підкреслив Олекса Гудима.

Нагадаємо, що 5 липня Кабінет Міністрів України відмовився від транспортування нафти по нафтопроводу «Одеса – Броди» тільки в напрямку Бродів. Про це сказано в постанові №831 «Про внесення зміни в пункт 1 Постанови Кабінету Міністрів від 4 лютого 2004 року №114 «Про заходи для підвищення ефективності використання системи магістральних нафтопроводів». З постанови, зокрема, виключили визначення напрямку.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus