УКРАЇНА

22:08

18.01

матеріали по темі:

Влада

Суддя в справі «Сільських вістей» заявила самовідвід

0

Сьогодні близько 70 осіб пікетували Апеляційний суд Києва на захист газети «Сільські вісті». Організатором акції виступив Київський міський комітет Соціалістичної партії, - повідомляють «Українські Новини».

Приводом для проведення пікету стало друге засідання Апеляційного суду Києва у справі про закриття «Сільських вістей». «Незважаючи на дощ, ми з вами тут. Це поклик душі», – сказала під час мітингу народний депутат Валентина Семенюк.

Ті, що зібралися, тримали плакати: «Народна газета – очі народу. Не робіть народ сліпим», «Кучма і Медведчук хочуть убити «Сільські вісті». Пікетники вигукували: «Ганьба», «Кучму геть», «Руки геть від «Сільських вістей».

Акція почалася близько 10:45 і продовжувалася протягом судового засідання до 11:35. Під час судового засідання суддя Людмила Охрімчук заявила самовідвід у зв’язку зі статтею в номері «Сільських вістей» від 15 липня «30 тисяч доларів для судді Охрімчук – гонорар, хабар чи провокація?». У статті мова йде про те, що Охрімчук недавно нібито одержала від телемагната Вадима Рабиновича 30 тис. доларів. Автор статті повідомив, що одержав цю інформацію з найближчого оточення Рабиновича.

Охрімчук назвала цю статтю наклепом і заявила, що вона завдає шкоди її честі та діловій репутації. Вона додала, що заявляє самовідвід для того, щоб не виникало жодних сумнівів щодо неупередженості суддів.

Колегія суддів відклала розгляд справи про закриття «Сільських вістей» без дати.

Нагадаємо, що Апеляційний суд Києва почав розглядати справу про закриття «Сільських вістей» 25 травня 2004 року. Одночасно з першим засіданням Апеляційного суду близько тисячі осіб провели акцію на підтримку газети.

28 січня 2004 року Шевченківський районний суд Києва за позовом Єврейського антифашистського комітету прийняв рішення призупинити вихід газети «Сільські вісті».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus