УКРАЇНА

05:32

24.05

Влада

Тігіпко покаже виборцям Януковича - суперфаната голубів

0

Керівник виборчого штабу кандидата в президенти Віктора Януковича Сергій Тігіпко хоче відкрити людям «невідомого» Януковича. Він, зокрема, вважає, що фактором, який залучить людей на бік В.Януковича є створення нового образу прем’єр-міністра: «Я абсолютно впевнений, що ми покажемо іншого Януковича», - заявив він.

С.Тігіпко також вважає, що необхідно розкрити деякі особистісні особливості прем’єра. Для прикладу він розповів про захоплення кандидата розведенням голубів. За його словами, «Янукович - суперфанат голубів, ніхто не знає, що в нього з дитинства є таке хобі». Зокрема, відзначив він, варто показати його як людину, котра виконує всі обіцянки, «як людину компетентну, як людину працездатну, котра може “пахати” стільки, скільки треба, як глибоко віруючу людину».

Відповідаючи на питання, на чому заснована його впевненість у перемозі В.Януковича, С.Тігіпко назвав одним із факторів «досить непогану соціологію». При цьому рейтинг прем’єр-міністра зростатиме, переконаний він, у зв’язку з професійною роботою Кабінету Міністрів. Крім того, за його словами, соцдослідження свідчать, що значна частина прихильників лівих сил готові будуть у другому турі віддати голоси за чинного прем’єра, - повідомляє «Інтерфакс-Україна».

Сергій Тігіпко закликав сили, що підтримують прем’єр-міністра, відмовитися від застосування адміністративного ресурсу.

Коментуючи на прохання журналістів поширену опозицією інформацію про те, що на мітинг у Харкові на підтримку В.Януковича людей збирали під погрозою позбавити роботи, С.Тігіпко з жалем відзначив, що допускає можливість застосування адміністративного ресурсу. Якщо мітингуючі прийшли на площу під тиском, «я можу перед цими людьми тільки вибачитися від імені В.Януковича і від свого імені», - відзначив С.Тігіпко.

Він заявив, що вважає керівників, які діють подібними методами, «поганими керівниками», додавши, що особисто він знайшов би слова для того, аби переконати сотню людей добровільно прийти на мітинг.

Застосування владного насильства, переконаний він, може тільки зашкодити прем’єр-міністрові, оскільки зведе «емоційну стіну» між людьми і кандидатом у президенти. «Я проти адмінресурсу, я боюся, що він усе поховає: і кандидата, і його найкращі якості», - заявив С.Тігіпко.

«Я зроблю все, щоб кампанія пройшла публічно, відкрито, максимально демократично, без розрахунку на адміністративний ресурс», - підкреслив він.

С.Тігіпко повідомив, що планує багато їздити по країні і спілкуватися з людьми. «Я не збираюся відсиджуватися і бути штабним пацюком», - відзначив він.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus