УКРАЇНА

01:15

26.05

Влада

Гавриш піде з групи «Демініціативи-Народовладдя»

0

Координатор парламентської більшості, співголова групи «Демократичні ініціативи-Народовладдя» Степан Гавриш не збирається продовжувати роботу у цьому депутатському об"єднанні. Про це він заявив у ефірі «Громадське радіо».

«Я не буду працювати в цій групі – це мій вибір. Не знаю, що скажуть мої колеги із групи “Демократичні ініціативи”, але наскільки мені відомо, більша частина не підтримує цього проекту, і зараз ми ведемо консультації, як будемо діяти далі,» - сказав Гавриш.

Гавриш також відмежувався від партії «Єдина Україна», головою якої є Богдан Губський (співголова групи «Демократичні ініціативи-Народовладдя»). «Я ніколи не говорив про партію “Єдина Україна”, і не знав про те, що вона створюється до моменту з’їзду. ... Коли відбулася перша частина з’їзду в суботу, мені повідомили, що такий з’їзд відбувається. Отже, в мене не має з цього приводу коментарів, питання в моралі, і я можу лише сказати, що це не та партія, членом якої я буду,» - сказав Гавриш. Він назвав «Єдину Україну» неморальним проектом.

Щодо своїх майбутніх планів, Гавриш повідомив, що збирається зосередитися на функціях представника кандидата в Президенти Януковича у Центральній виборчій комісії. «Що стосується партії, то я би хотів створити сильну, демократичну партію. Не можна творити партію під свій власний бізнес, під власну кишеню і не можна перетворювати партію на свої кишенькові амбіції. Тому я ніколи не підпишуся під проектом, який буде лише означати мої власні чи вузькі перспективи будь-якої команди. Тому я буду боротися за те, щоб моя присутність в партії означала сильну позицію», - сказав Гавриш.

Водночас координатор більшості заявив, що він може приєднатися до якоїсь потужної партії, оскільки має вже чимало пропозицій, але відмовився уточнити, про які саме партії йдеться.

На запитання ведучої про те, на що він розраховує особисто для себе у випадку перемоги Януковича на виборах, Гавриш відповів: «Я чекаю для себе перемоги. Що стосується розподілу активів у разі перемоги, це не так важливо. Я достатньо вже відомий український політик. І якщо мені не будуть надані преференції з цієї перемоги, це буде означати, що я десь себе втратив в цих перегонах, я недостатньо ефективно працював. Якщо я буду працювати ефективно, то без сумніву, моє місце буде визначено. В решті-решт, я думаю, я класний юрист, в мене високий науковий ступінь, я непоганий риторик. Думаю, сукупність цих цінностей, можливо, нарешті дозволить мені подумати про те, що творча професія, якою я володію, є набагато цікавіша, ніж щоденне перебування за бруствером політичного окопу».

Але на запитання, чи пішов би Гавриш у опозицію, якби на виборах переміг Віктор Ющенко, він відповів: «Я по своїй природі не буду в опозиції до своєї держави. Я можу не бути в політиці. Я можу відійти від будь-якої активної діяльності, і як людина, яка має звичку вже мати свою позицію в політиці. Але я не буду в опозиції, оскільки присвятив себе і буду присвячувати себе далі підтримці держави, щоби не сталося в ній, окрім звичайно диктатури і не дай Боже, чогось гіршого».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus