УКРАЇНА

08:11

22.06

Влада

ФДМ сформує комісію з продажу «Укртелекому»

0

Комісія з приватизації національного оператора зв’язку «Укртелеком» доручила Фонду державного майна створити тендерну комісію з продажу 42,86% акцій телекомунікаційної компанії. Про це заявив голова комісії, перший віце-прем’єр, міністр фінансів Микола Азаров, - повідомляє «Інтерфакс-Україна».

«Відповідно до процедур, ФДМ повинен створити тендерну комісію і йти за процедурою, визначеною законом про особливості приватизації «Укртелекому», – сказав Азаров. Він також повідомив, що «Укртелеком» потребує приватизації для серйозного інвестиційного оновлення. «Чим далі будемо відкладати, тим більше зникатиме його інвестиційна привабливість», – заявив перший віце-прем’єр. У той самий час він сказав, що все залежатиме від ціни. «Не буде відповідної ціни – не будемо продавати. Позиція уряду досить проста», – зазначив Азаров.

Коментуючи розгляд у суді правоможності продажу «Укртелекомом» своєї частки в СП «Український мобільний зв’язок» (UMC), перший віце-прем’єр відзначив, що уряд постарається мінімізувати можливий негативний ефект від такого судового розгляду.

Нагадаємо, що Україна має намір у поточному році продати 42,86% акцій «Укртелекому», після чого у власності держави залишиться 50%+1 акція. Ще 7,145% були продані трудовому колективу компанії.

Минулого року «Укртелеком» продав 51%-й пакет акцій UMC російському оператору «Мобільні Телесистеми», однак Генпрокуратура заперечила цю операцію в Київському господарському суді. За інформацією прес-служби прокуратури, розпорядження уряду, яке зобов’язує «Укртелеком» продати частку в UMC, не відповідає законодавству. На даний момент розгляд позову Генпрокуратури відкладено до завершення розгляду апеляційним судом позову МТС, у якому заперечується ухвала госпсуду. Для забезпечення позову генпрокуратури госпсуд своєю ухвалою заборонив МТС відчужувати куплену в «Укртелекому» частку в UMC, однак МТС заперечило законність цієї ухвали в арбітражному суді.

UMC – лідер на ринку мобільного зв’язку України, обслуговує понад 4,63 млн. абонентів. «Укртелеком» є монополістом на українському ринку зв’язку, займаючи, за його власними оцінками, близько 60%.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus