УКРАЇНА

12:56

21.06

Влада

Горбулін: У Ющенка шансів більше, ніж у Симоненка

0

«Не буде абсолютно прозорих виборів», – заявив помічник президента України з питань національної безпеки, голова Національного центру з питань європейської інтеграції Володимир Горбулін. Про це повідомляє кореспондент «proUA».

Водночас Горбулін наголосив, що час на цих виборах не закінчується. Відповідаючи на питання, чи наблизить Україну до НАТО президентська кампанія Януковича, Горбулін сказав: «На жаль, я не бачив жодної програми головних і неголовних кандидатів. Крім Симоненка, який заявив, що при ньому Україна не вступить в НАТО. Я впевнений, що Симоненко ніколи не стане президентом». Він також додав, що противником євроатлантичної інтеграції є і Наталя Вітренко, яка агітує за союз з Росією і Білорусією. «Не знаю, чи погодиться Лукашенко (президент Білорусії – Авт.), щоб Україна вступила в цей союз», – озвучив риторичне питання Горбулін. Що стосується програми кандидата в президенти Віктора Януковича, то Горбулін сказав, що чув від нього позитивні відгуки про можливий вступ України в НАТО. А про програму кандидата Віктора Ющенка помічник президента сказав: «Його лінія відома. Він (Ющенко – Авт.) значно ближче, ніж Симоненко до того, щоб стати президентом».

Володимир Горбулін також повідомив, що Україна хоче підготувати План цілей Україна-НАТО на 2005 рік до грудня поточного року. Цей документ, на думку голови Національного центру з питань євроатлантичної інтеграції, потрібно підготувати так, щоб його можна було легко переробити в план дій щодо членства України в НАТО. Відповідаючи на питання кореспондента proUA, які з подій цього року найбільше перешкоджали євроатлантичній інтеграції, Горбулін сказав: «А які найбільше вплинули?», – а також додав, що у світі зараз дві найважливіші події – вибори в США і в Україні.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus