УКРАЇНА

23:23

16.02

Влада

СПУ хоче змінити Конституцію і вибрати єдиного кандидата від опозиції

0

Соціалістична партія України пропонує опозиційним силам підтримати внесення змін до Конституції та узгодити єдиного кандидата у Президенти України від Блоку “Наша Україна”, КПУ, БЮТ та СПУ. Про це заявив Йосип Вінський, повідомляє «УНІАН».

Зокрема, він висловив переконання, що для того, аби “реалізувати шанс, який ми ще не втратили на сьогодні, необхідно до 31 жовтня 2004 року внести зміни до Конституції України та не пізніше 1 жовтня кандидатам домовитися про єдину кандидатуру від НУ, КПУ, БЮТ, СПУ на пост Президента України. Цим кандидатом має бути той, хто набере максимальну кількість голосів та виграє у кандидата від влади”.

Звертаючись до лідерів “Нашої України” та БЮТ, Й.Вінський відзначив: “Не з вини соціалістів трапилося так, що на виборах Президента України ми є конкурентами”.

При цьому представник СПУ наголошує, що “головними політичними завданнями СПУ є зміна існуючої системи влади з переходом до парламентсько-президентської форми правління та відсторонення від влади представників існуючого режиму”.

За його словами, “реалізувати ці завдання можна було б і у 2004 році, внісши відповідні зміни до Конституції України та виступивши на виборах Президента єдиною провідною політичною силою - НУ, КПУ, БЮТ, СПУ”. “Саме такою була і залишається політична позиція О.Мороза, яка знайшла повну підтримку в партії, про що свідчать рішення останньої Політради та ХІ з’їзду СПУ”, - підкреслює Й.Вінський.

Пояснюючи позицію Соцпартії, він зазначає, що “в умовах, коли вони (БЮТ та “Наша Україна”) обрали завідомо програшну стратегію на виборах Президента, внаслідок чого Президентом України, з фактично необмеженими повноваженнями, може стати представник кланів, у соціалістів не залишилось іншого виходу як самостійно вступити в боротьбу за пост Президента”.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus