УКРАЇНА

12:29

27.05

Влада

Порошенко в суді переміг податкову

0

Апеляційний суд Волинської області визнав, що Державна податкова адміністрація у Волинській області неправомірно провадила кримінальну справу за обвинуваченням керівників Луцького автомобільного заводу (ЛуАЗ) в ухиленні від сплати податків. Скаргу на дії ДПА подав директор заводу Володимир Гунчик, повідомили «Українські Новини».

За інформацією прес-служби ЛуАЗу, рішення набрало сили з моменту його оголошення суддями 6 липня. «Це друга судова справа, що її виграв ЛуАЗ у збирачів податків», – заявила прес-служба.

Нагадаємо, що 6 травня 2004 року Луцький міський суд визнав незаконним порушення кримінальної справи проти керівництва заводу. Рішення суду, за повідомленням прес-служби, дозволило заводу не тільки відновити нормальну роботу, якій заважали постійні перевірки з боку ДПА, регулярно поновлювані через відкриту кримінальну справу, але й повернути довіру ділових партнерів і інвесторів.

На підприємстві зараз працює близько 1300 осіб, середня зарплата працівників заводу – 800 гривень. У 1 кварталі 2004 року в бюджет і позабюджетні фонди ЛуАЗ сплатив 2,5 млн. гривень.

Нагадаємо, що раніше адміністрація і працівники Луцького автомобільного заводу звинуватили Державну податкову адміністрацію у Волинській області в тиску на апеляційний суд Волинської області, який тоді розглядав рішення міського суду Луцька, що визнав незаконною постанову волинської ДПА про порушення кримінальної справи за фактом ухилення заводу від сплати податків. На думку керівництва заводу, кримінальна справа, порушена за фактом ухилення від сплати податків, по суті була кримінальною справою проти керівників заводу.

81,11% акцій заводу володіє концерн «Укрпромінвест». Почесним президентом концерну «Укрпромінвест» є народний депутат Петро Порошенко.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus