УКРАЇНА

10:07

25.05

Влада

Депутатське об’єднання «Економічна Україна» є нелегітимним

0

Всеукраїнське відкрите депутатське об’єднання з підтримки національного виробника «Економічна Україна» є нелегітимним, і розіслані ним документи не мають юридичної чинності. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Верховної Ради.

У повідомленні, зокрема, зазначено, що останнім часом на адресу парламенту України надходять листи з проханнями дати роз’яснення щодо матеріалів, які надходять до рад всіх рівнів від Всеукраїнського відкритого депутатського об’єднання з підтримки національного виробника «Економічна Україна».

За дорученням керівництва Верховної Ради комітет з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи парламенту вивчив надані документи щодо реєстрації і діяльності «Економічної України». Установлено, що це депутатське об’єднання не зареєстровано Міністерством юстиції, діє, порушуючи вимоги регламенту Верховної Ради і закон «Про об’єднання громадян», і є нелегітимним. Усі розіслані ним документи не мають юридичної чинності, а використання реквізитів Верховної Ради в них є незаконним.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus