УКРАЇНА

06:14

28.05

Влада

Поляки хочуть, аби ЄС ухвалив заяву про Україну

0

Кілька десятків неурядових організацій Польщі звернулися з офіційним листом до президента Польщі Олександра Кваснєвського, в якому вони запропонували, щоб Європейський Союз ухвалив політичну заяву щодо України. Про це повідомила «Українська служба BBC» .

Польські організації вважають, що країни Вишеградської Четвірки повинні оприлюднити на форумі ЄС заяву на підтримку проєвропейських намірів України. Автори листа висловлюють бажання, аби Польща стала співавтором політики сусідства ЄС, однак це, на їхню думку, вимагає ухвалення конкретних рішень на форумі цієї структури. Автори листа до президента Кваснєвського запропонували конкретний проект під назвою «Політична заява ЄС у справі України». Вони заявили, що оскільки після розширення ЄС Україна стала одним із найвагоміших партнерів ЄС, треба розраховувати на активне використання можливостей європейської політики сусідства для України.

Польські неурядові організації також зазначили, що цього року Україна постала перед великим історичним викликом – президентськими виборами. Вони вважають, що ці вибори з’ясують, наскільки реальними є демократичні та європейські перспективи України. За словами авторів листа до президента Кваснєвського, у цій справі не повинно бракувати голосу Європи. Неурядові організації переконані, що заява ЄС у справі Європи повинна наголошувати на дотриманні принципів демократії під час президентської кампанії в Україні.

Автори проекту «Політична заява ЄС у справі України» також закликали українських політиків продемонструвати під час президентської кампанії їхню відданість європейським стандартам.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus