УКРАЇНА

20:38

21.06

Влада

Залізничне перевезення вантажів подорожчає

0

Кабінет Міністрів затвердив сьогодні перелік товарів, на які буде підвищено залізничні тарифи. Список підготовлений Міністерством транспорту України, повідомляє «UA TODAY».

За словами міністра промислової політики Олександра Неустроєва, залізничні тарифи на вантажні перевезення будуть підвищені в середньому на 13%. Він також відзначив, що тарифи будуть підвищені, в основному, на експортні вантажоперевезення. Водночас, за його словами, на вантажоперевезення товарів по Україні (зокрема, на залізорудну сировину, кокс і мінеральні добрива) тарифи практично не будуть підвищуватися. Однак на окремі позиції в затвердженому переліку товарів тарифи будуть збільшені значно.

Нагадаємо, що міністр транспорту Георгій Кірпа наприкінці червня 2004 року заявив, що Мінтранс ініціює підвищення залізничних тарифів на вантажні перевезення на 15%. Позиція Мінтрансу була зумовлена зростанням цін на енергетичні ресурси, що у собівартості витрат складає близько 30%. Кирпа також повідомив, що за розрахунками Міністерства транспорту, підвищення тарифів збільшило б ціну на продукцію, яку перевозять залізницею, тільки на 0,37%.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus