УКРАЇНА

16:54

26.05

Влада

Чечетов: Укртелеком треба продавати без UMC

0

«Укртелеком» треба продавати без його частки в СП «Український мобільний зв’язок» (UMC). Про це сказав сьогодні журналістам голова Фонду державного майна України (ФДМ) Михайло Чечетов, повідомляє «UA TODAY».

Чечетов відзначив, що оскільки сьогодні не існує якихось судових рішень, що підтверджують неправомочність продажу частки «Укртелекому» у UMC, сьогодні немає «жодних юридичних підстав виставляти на продаж «Укртелеком» із проданою МТС його часткою в UMC».

Як повідомлялося раніше, 9 червня 2004 року Генеральна прокуратура заявила, що вважає незаконним відчуження 51% частки «Укртелекому» у СП «Український мобільний зв’язок» (UMC), у зв’язку з чим направила позов до Київського господарського суду. На думку Генпрокуратури, нормативні акти Кабінету Міністрів і Фонду державного майна, на підставі яких ця частка була продана російському оператору зв’язку ВАТ «Мобильные Телесистемы» за 171 млн. доларів США, суперечать українському законодавству.

8 липня 2004 року МТС подала апеляцію до Київського апеляційного суду на ухвалу Київського господарського суду про заборону відчуження частки «Укртелекому» у UMC. У зв’язку з цим Київський господарський суд відклав розгляд справи за позовом Генеральної прокуратури України до винесення Київським апеляційним судом рішення за цією скаргою.

На думку глави МТС Василя Сидорова, справа навколо купівлі частки «Укртелекому» у UMC викликана політичними факторами.

Продаж UMC відбувся 5 листопада 2002 року: МТС придбав 57,7% акцій цієї компанії за 194,2 млн. доларів. На сьогодні МТС володіє 99% частки UMC прямо і 1% частки через свою дочірню компанію СП «ПТТ Телеком Київ».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus