УКРАЇНА

21:40

21.05

Влада

ЦВК: уже складено загальні списки виборців

0

Загальні списки виборців для голосування на наступних виборах президента України складено у всіх регіонах. Про це заявив заступник голови ЦВК Ярослав Давидович на сьогоднішній нараді в Київській міській адміністрації, присвяченій проблемам підготовки і проведення виборів президента, повідомляє кореспондент «proUA».

Разом з тим у Центвиборчкомі побоюються, що ці списки потребуватимуть уточнень, оскільки кількість виборців трохи вища, ніж було на виборах народних депутатів 2002 року, сказав Давидович.

Заступник глави ЦВК нагадав, що, відповідно до законодавства, до 1 липня місцеві органи влади мають скласти загальні списки виборців, що постійно проживають на визначеній території. За його словами, усі регіони склали і направили до ЦВК екземпляри списків, що після виборів президента також будуть використані для створення реєстру виборців.

Разом з тим, зазначив Я.Давидович, місцевим органам влади необхідно доопрацювати ці списки і додатково передати дільничним комісіям. При цьому, за його словами, знадобиться допомога відділень міліції, які займаються реєстрацією громадян, і ЦВК уже провела нараду в МВС з цього приводу.

Особливо актуальним питання складання списків є для столиці, оскільки «сьогодні ніхто не може сказати, скільки громадян проживає в Києві», наголосив Я.Давидович, додавши: «На жаль, у нас таке законодавство про реєстрацію громадян».

Він також повідомив, що зараз ЦВК працює над питанням, як організувати участь у виборах громадян, які проживають у столиці, але не зареєстровані в ній. На думку Я.Давидовича, в організаторів виборів «є певний час, щоб проаналізувати і зробити відповідні висновки» і скласти реальні списки до передачі в дільничні комісії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus