УКРАЇНА

06:19

23.05

Влада

Кабмін схвалив основні засади боротьби з корупцією

0

Кабінет Міністрів України на сьогоднішньому засіданні ухвалив проект Закону України «Про основні засади запобіганню та протидії корупції в Україні». Про це «proUA» повідомили в прес-службі КМУ.

Як повідомляє прес-служба, проект Закону підготовлено з метою більш ефективного забезпечення захисту громадян від злочинних посягань, запобігання втратам держави і суспільства від дій правопорушників, усунення ганебних явищ, які гальмують розвиток економіки, становлення ринкових відносин і формування громадянського суспільства, сприяють створенню позитивного іміджу України за її межами, а також подальшому удосконаленню діяльності правоохоронних органів.

Цей Закон встановлює правові та організаційні засади запобігання та протидії корупції в публічній та приватній сферах суспільних відносин, порядок відшкодування завданих внаслідок вчинення корупційних правопорушень збитків, вимоги щодо поновлення прав і законних інтересів фізичних та юридичних осіб, держави, регулює міжнародне співробітництво у сфері запобігання та протидії корупції.

Метою законопроекту є удосконалення законодавства України щодо визначення правових та організаційних засад запобігання виявлення та припинення корупції в публічній та приватній сферах, відшкодування заподіяної корупційними правопорушеннями шкоди, поновлення прав та законних інтересів фізичних і юридичних осіб, держави, регулювання міжнародного співробітництва у сфері протидії корупції.

Основними завданнями зазначеного проекту є: гармонізація українського законодавства з міжнародними нормами та правовими стандартами, що регулюють всі аспекти попередження та протидії корупції; визначення єдиного підходу до розуміння сутності корупції, різновидів її проявів, законодавчого врегулювання юридичної відповідальності та вчинення корупційних діянь.

На думку Кабінету Міністрів України, прийняття закону дозволить уникнути звинувачень щодо масштабів корупції в Україні та зображення нашої країни як однієї з найбільш корумпованих в світі.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus