УКРАЇНА

08:23

22.06

Влада

Україна запросила іноземних спостерігачів на вибори

0

Україна запросила представників міжнародних організацій взяти участь у спостереженні на виборах президента. Про це заявив заступник керівника прес-служби Міністерства закордонних справ Дмитро Свистков, - повідомляють «Українські Новини».

4 липня МЗС України направив офіційне запрошення міністра закордонних справ Костянтина Грищенка Генеральному секретареві ОБСЄ Яну Кубишу, директорові Управління з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ Крістіану Штрохалю, Генсекові Ради Європи Вальтеру Швиммеру і Генсекові ООН Кофі Аннану.

Як повідомив Свистков, голова Верховної Ради Володимир Литвин направив також офіційні запрошення керівникам Парламентської асамблеї ОБСЄ, Ради Європи, НАТО, а також Європейському парламентові.

У цих листах, серед іншого, виражається готовність української влади докласти всіх необхідних зусиль для того, щоб ці вибори були вільними, чесними і прозорими, - повідомив Дмитро Свистков.

Нагадаємо, що в червні Президент Леонід Кучма заявив, що Україна очікує від іноземних спостерігачів об’єктивної оцінки виборів і адекватної інформації про них.

Вибори президента відбудуться 31 жовтня.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus