УКРАЇНА

07:45

25.05

Влада

ДПАУ впроваджує пілотний проект з ПДВ

0

Голова Державної податкової адміністрації України Федір Ярошенко підписав наказ про впровадження пілотного проекту з питань удосконалення механізму стягнення податку на додану вартість. Проект буде реалізовуватися за трьома напрямками. Про це «proUA» повідомили в прес-службі ДПАУ.

Перший напрям передбачає визначення критеріїв сумлінних платників податків і платників із середнім та високим ступенем ризику і впроваджуватиметься на базі об’єднаної державної податкової інспекції в Ірпені й об’єднаної державної податкової інспекції в Броварах.

Другий напрям пілотного проекту – взаємодія органів державної податкової служби з митними органами з питань контролю за експортно-імпортними операціями. Цей напрям реалізовуватиметься на базі спеціалізованої державної податкової інспекції з роботи з крупними платниками податків у Києві.

Третій напрям пілотного проекту – електронне відшкодування ПДВ. Він реалізовуватиметься на базі ДПА в Дніпропетровській і Донецькій областях, а також на базі ВАТ «Криворізький гірничо-металургійний комбінат «Криворіжсталь» і ВАТ «Маріупольський металургійний комбінат імені Ілліча».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus