УКРАЇНА

20:57

19.02

Влада

Інвалідам-чорнобильцям підвищили пенсії

0

Сьогодні Кабінет Міністрів підвищив мінімальні пенсії інвалідам-чорнобильцям на 12%. Однак підвищення зможуть одержати тільки ті, чия інвалідність пов’язана з Чорнобильською катастрофою. Про це «Українським Новинам» повідомив міністр праці і соціальної політики Михайло Папієв.

Він зазначив, що зараз мінімальна пенсія інвалідів першої групи становить 199 гривень на місяць, а після підвищення вона становитиме 223 гривні на місяць, і на цю суму будуть нараховуватися доплати і надбавки до пенсії.

За словами міністра, інвалідами-чорнобильцями першої групи є 3 тис. осіб, другої – 25 тисяч, третьої – 70 тис. осіб, дітей віком 6-18 років – близько 10 тис. осіб.

Також Кабмін виділив додатково 160 млн. гривень на ліквідацію диспропорцій у пенсіях військовослужбовців. Основна диспропорція – між пенсіями військовослужбовців, що вийшли на пенсію до 1992 року і після цього терміну. Відповідно до рішення уряду, підвищення розмірів пенсій торкнеться військовослужбовців, котрі вийшли на пенсію до 1992 року. За словами Папієва, Кабмін має намір 2005 року цілком ліквідувати ці диспропорції.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus