УКРАЇНА

16:52

26.05

Влада

Чорнобильцям можуть підвищити пенсії

0

Кабінет Міністрів на засіданні у вівторок має намір прийняти постанову, що передбачає збільшення пенсій на 12% особам, які постраждали в результаті Чорнобильської катастрофи та мають право на пільги. Про це сказав прем’єр-міністр Віктор Янукович, відкриваючи засідання Кабміну, - повідомляють «Українські Новини».

«Сьогодні буде розглянуто питання про збільшення пенсійного забезпечення чорнобильців на 12%. Давайте уважно розглянемо це питання», - сказав Янукович.

Він також відзначив, що необхідно найближчим часом ліквідувати відмінності в пенсійному забезпеченні військовослужбовців, які вийшли на пенсію в різний час.

Прем’єр заявив, що з 1 вересня це питання має бути розв’язане.

Крім того, прем’єр-міністр зажадав від членів Кабінету Міністрів прискорити підготовку житлово-комунального господарства до зими. Він відзначив, що міністри, закріплені за регіонами, повинні стежити за чітким виконанням графіка підготовки об’єктів до зимового опалювального сезону.

Янукович також зажадав від першого віце-прем’єра, міністра фінансів Миколи Азарова забезпечити своєчасне фінансування підготовки житлокомунгоспу до зими. «В жодному разі нам не потрібно затягувати фінансування до листопада-грудня, тоді воно буде не потрібне. Усі роботи ми повинні завершити в серпні», - сказав Янукович.

Прем’єр-міністр Віктор Янукович також поставив перед членами Кабінету Міністрів вимогу не політизувати роботу уряду в зв’язку з виборами президента, що наближаються. «Наша політика - це конкретні справи. Не втягуйтеся в політичний бруд, що почав литися. У нас є програма, ми її повинні виконувати. Соціальний аспект - наше головне завдання і наш пріоритет», - сказав Янукович.

При цьому Янукович зажадав від керівництва міністерств не порушувати графіки відпусток як свої, так і підлеглих. «Ми працюємо спокійно, графіки відпусток повинні виконуватися. Тільки здорова людина до виборів і після виборів потрібна державі. Стежите за цим», - сказав Янукович, звертаючись до членів Кабміну.

Він зауважив, що в нього є інформація про те, що низка керівників забороняє своїм підлеглим йти у відпустку до завершення передвиборної кампанії, і поставив вимогу відмовитися від такої практики.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus