УКРАЇНА

08:56

22.05

Влада

Коли повернуть гроші вкладникам Ощадбанку СРСР залежить від Ощадбанку України та “Оранти”

0

Ощадний банк України та НАСК “ОРАНТА” повинні розробити положення про порядок проведення компенсаційних виплат по знецінених грошових заощадженнях та договорах довгострокового страхування. Після затвердження цього нормативного документу Міністерство фінансів України розпочне виділення коштів на фінансування компенсаційних виплат заощаджень Ощадного банку колишнього СРСР і страхових внесків колишнього “Укрдержстраху”.

У держбюджеті на 2004 рік передбачені асигнування в розмірі 500 млн. грн. на компенсаційні виплати громадянам.

Як повідомили у Міністерстві фінансів України, Кабмін прийняв постанову “Про виплату у 2004 році громадянам компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень і страхових внесків, вкладених до 2 січня 1992 року в установи Ощадного банку колишнього СРСР, що діяли на території України, і установи колишнього Укрдержстраху”. Згідно із цим документом, 390 млн. грн. із загальної суми асигнувань буде спрямовано на здійснення компенсаційних виплат у розмірі 50 грн. вкладникам, які не отримали їх протягом 2002-2003 років, 100 млн. грн. – на виплати компенсацій у розмірі 150 грн. спадкоємцям вкладників, померлих у 1997-2004 роках.

Також буде запроваджена процедура виплати компенсацій у розмірі 150 грн. спадкоємцям застрахованих осіб або страхувальників, померлих у 1997-2004 роках, у розмірі державної грошової допомоги на поховання, але не більше 150 гривень. На ці цілі передбачається виділити 10 млн. грн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus