УКРАЇНА

02:45

22.06

Влада

Для добудови Одеса – Броди заснували «Сарматію»

0

«Укртранснафта» і польський нафтотранспортний монополіст Przyjazn S.A. (PERN) підписали вчора, 12 липня у Варшаві установчу угоду про створення спільного українсько-польського ТОВ «Міжнародне трубопровідне підприємство «Сарматія».

Про це повідомляє «Інтерфакс-Україна». Ця компанія буде займатися добудовою нафтогону «Одеса – Броди» до Плоцька (Польща).

У перебігу українсько-польських перемовин, що передують підписанню договору, польська сторона запропонувала організувати багатобічну зустріч представників провідних нафтових та нафтотранспортних компаній Польщі, України, Росії, Казахстану, Азербайджану, Європейського Союзу і США для обговорення питань інвестицій і будівництва ділянки нафтогону Броди – Плоцьк, а також для обговорення перспектив розвитку нового маршруту транспортування каспійської нафти для споживачів Європи.

СП створюється на паритетних засадах. Статутний фонд «Сарматії» становитиме 2 млн. злотих.

«Сарматія» має забезпечити реалізацію проекту будівництва ділянки нафтогону Броди – Плоцьк завдовжки близько 490 км. Основними напрямками діяльності «Сарматії» є підготовка проектно-кошторисної документації, залучення інвестицій, забезпечення будівельних робіт.

На думку польських експертів, вартість будівництва ділянки Броди – Плоцьк може становвити 500 млн. євро, термін поводження проектно-пошукових і будівельних робіт з даного проекту за сприятливих умов становитиме 3-4 роки.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus