УКРАЇНА

20:15

21.04

Влада

Гавриш не вступить до «Єдиної України» через мораль

0

Координатор парламентської більшості, один із лідерів депутатської групи «Демократичні ініціативи – Народовладдя» Степан Гавриш звинуватив творців партії «Єдина Україна» у порушенні домовленостей про спільне створення партії. Про це він повідомив «Українським Новинам».

За його словами, засновники «Єдиної України» порушили плани про спільне створення партії на основі парламентської групи «Демократичні ініціативи – Народовладдя». «У нас була домовленість про спільне створення партії. Вона не відбулася», – сказав Гавриш. Він також повідомив, що не всі члени колишньої групи «Демократичні ініціативи» ввійшли до «Єдиної України».

Сам Гавриш, за його словами, довідався про створення «Єдиної України» після установчого з’їзду партії. Він також сказав, що не планує ввійти до «Єдиної України». «Я не беру участі в неморальних проектах», – сказав він.

Гавриш заявив, що має намір зосередитися на роботі у виборчій кампанії прем’єр-міністра, кандидата в президенти Віктора Януковича.

Нагадаємо, що установчий з’їзд «Єдиної України» відбувся 10 липня 2004 року. Партію очолив депутат, один з лідерів групи «Демократичні ініціативи – Народовладдя» Богдан Губський.

В травні 2004 року депутатські групи «Демократичні ініціативи» і «Народовладдя» об’єдналися. Співголовами стали Степан Гавриш і Богдан Губський. До об’єднання Гавриш керував «Демініціативами», а Губський – «Народовладдям».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus