УКРАЇНА

00:42

23.05

Влада

Мороз перехоплює у Ющенка ідею угоди про чесні вибори

0

Сьогодні, 12 липня, кандидат на посаду Президента України, лідер Соціалістичної партії України Олександр Мороз звернувся з листом до лідера Блоку «Наша Україна» Віктора Ющенка і лідера Комуністичної партії України Петра Симоненка з приводу організації спільної боротьби за чесні вибори. Про це «proUA» повідомили в прес-службі Олександра Мороза.

В листі, зокрема сказано: «Президентська виборча кампанія тільки розпочалася, але особливості висвітлення її в засобах масової інформації, поява прикладів масштабного “чорного піару” свідчать про можливість перетворення кампанії в один з найбрудніших політичних періодів новітньої історії України».

Причиною цього, на думку Мороза є те, «влада розуміє, що на нинішніх виборах ймовірно переможе не її представник і тому докладатиме всіх зусиль для нейтралізації своїх конкурентів. На користь такого висновку працює і досвід 1999 року, коли влада зафіксувалася в своєму статусі і персональному складі шляхом фальсифікації результатів виборів. Ми не повинні допустити повторення такого варіанту».

Саме тому, на думку Олександра Мороза, потрібно об’єднати зусилля «для протидії посяганням владного режиму на вільне волевиявлення людей. Не зважаючи на ідеологічні розбіжності, різне в багатьох випадках бачення перспективи розвитку держави, ми повинні бути єдиними в практиці захисту чесних виборів».

Тому, лідер СПУ запропонував Вікторові Ющенку та Петрові Симоненку а також керівникам їх виборчих штабів найближчим часом провести зустріч «для обговорення проблеми та вироблення адекватних засобів протидії незаконним, недемократичним намірам владного режиму».

Олександр Мороз пропонує обговорити два питання:

- координація міжпартійної роботи для забезпечення чесних і прозорих виборів Президента України в 2004 році;

- підготовка спільних заходів контролю за організацією голосування та підбиттям підсумків виборів.

Нагадаємо, що лідер Блоку «Наша Україна» кандидат в президенти Віктор Ющенко 31 травня звернувся до всіх учасників виборчого процесу з пропозицією підписати Угоду «Про чесні вибори». «Угода про чесні вибори, про невикористання чорного піару та брудних технологій має бути підписана усіма учасниками виборчого процесу», – зазначив Ющенко. Ющенко пообіцяв, що «Наша Україна» зробить усе від неї залежне, щоб ці вибори були прозорими і демократичними. І додав: «Ми сподіваємося, що таку ж позицію займуть інші політичні сили, які братимуть участь у виборчій кампанії».

Пізніше, 8 липня, представники аналітичних центрів України підписали звернення до кандидатів у президенти України, а також до громадських і політичних сил, які їх підтримують, дотримуватися цивілізованих європейських норм політичної боротьби в ході виборчої кампанії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus