УКРАЇНА

10:51

28.05

Влада

НБУ не боїться російської фінансової кризи

0

Національний банк України (НБУ) заперечує можливість істотного впливу кризи ряду російських банків на фінансову і банківську систему України. Про це заявив перший заступник голови НБУ Арсеній Яценюк.

За його словами, зараз у Росії немає причин для серйозної макроекономічної кризи, а наявні проблеми у банківському секторі пов’язані з кризою ліквідності ряду банків, проблемами в адміністративному регулюванні сектора і ситуацією навколо компанії ЮКОС, повідомляє «UA TODAY».

Яценюк припустив, що ряд українських банків може мати проблеми з поверненням коштів у зв’язку з російською кризою, однак наголосив, що масштаби таких можливих проблем незначні.

Перший заступник голови Нацбанку зазначив, що українські і російська фінансові системи досить незалежні, що мінімізує можливий вплив кризи однієї із систем на іншу. «Україна досить далека від Росії... Криза (у Росії) не викличе в Україні нічого», - сказав він.

Крім того Яценюк повідомив, що НБУ розраховує на дефляцію в липні-серпні на рівні 0,5-0,8%.

За його словами, відповідно до результатів аналізу НБУ, поточна динаміка цін дозволяє розраховувати на раніше заплановані урядом України показники приросту інфляції на поточний рік.

Водночас А.Яценюк зауважив, що стурбованість НБУ викликає істотне збільшення цін виробників, що може вплинути на показники інфляції.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus