УКРАЇНА

02:19

28.05

Влада

“Сила одного” познайомить виборців з кандидатами

0

В Україні почав діяти передвиборчий просвітницький проект “Сила одного”. Його за сприяння Американського національного фонду підтримки демократії організував Український конгресовий комітет Америки (УККА), повідомив «УНІАН».

За словами керівника проекту Вікторії Губської, цей проект започатковано для того, щоб дати можливість виборцям “зробити правильний свідомий вибір”. Вона зазначила, що головною метою проекту є ознайомлення українського електорату з усіма кандидатами на пост президента. Губська підкреслила, що УККА запрошуватиме усіх без винятку кандидатів, і їм або їхнім представникам надаватимуться рівні права і можливості для спілкування з виборцями, представниками громадських організацій.

Вона також повідомила, що 8-9 липня відбулася презентація проекту в Дніпропетровську та Одесі. За її словами, у ній взяв участь кандидат у президенти України Олександр Ржавський, а також представники від КПУ та Партії регіонів.

Проект діятиме у 12 областях України. У рамках проекту будуть проведені круглі столи: 1 вересня – у Запоріжжі, 3 вересня – у Полтаві, 30 вересня – у Сімферополі, 1 жовтня – у Сумах, 5 жовтня – у Херсоні, 6 жовтня – у Миколаєві, 8 жовтня – у Харкові, 13 жовтня – у Донецьку, 15 жовтня – у Луганську.

УККА є міжнародною благодійною громадською і просвітницькою організацією, яка не підтримує жодної політичної сили в Україні. Від організації на виборах працюватимуть понад 50 міжнародних спостерігачів. У Центральній виборчій комісії організація зареєстрована під першим номером як міжнародний спостерігач.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus