УКРАЇНА

16:04

18.06

Влада

Кабмін змінив склад Митно-тарифної ради

0

Кабінет Міністрів ввів до складу Митно-тарифної ради заступника міністра економіки Дмитра Бєлокурова і заступника міністра палива та енергетики Олександра Светеліка і вивів з її складу голову Національної комісії регулювання електроенергетики Сергія Тітенка. Про це повідомили «Українські Новини».

Митно-тарифна рада була створена в лютому 1994 року при Кабміні як колегіальний орган, який покликаний розробляти основні напрямки митно-тарифної політики України та механізми їхньої реалізації, проекти законів і міжнародних договорів з митно-тарифного регулювання, представляти Кабміну пропозиції щодо зміни ставок імпортного та експортного мита.

У березні Кабмін призначив міністра економіки та з питань європейської інтеграції Миколу Деркача керівником Митно-тарифної ради, усунувши від виконання цих обов’язків екс-міністра економіки Валерія Хорошковського.

У червні 2003 року Кабмін ввів до складу ради Тітенка – на той час заступника державного секретаря Мінпаливенеро.

У квітні 2004 року президент Леонід Кучма призначив Тітенка головою Національної комісії регулювання електроенергетики, звільнивши з посади першого заступника міністра палива та енергетики.

З урахуванням останніх змін, до складу Митно-тарифної ради входять 29 осіб.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus