УКРАЇНА

20:37

21.06

Влада

Кабмін доручив створити управління держслужби

0

Кабінет Міністрів доручив Раді міністрів Криму, Київській і Севастопольській міським, а також обласним державним адміністраціям створити з 2005 року управління державної служби. Про це повідомили «Українські Новини».

Управління будуть територіальними органами Головного управління Державної служби. Кабмін також затвердив положення про управління держслужби в регіонах. Відповідно до положення, управління держслужби підзвітні і підконтрольні Головдержслужбі.

Управління мають координувати роботу місцевої влади, пов’язану з укладенням контрактів з керівниками держпідприємств і установ, а також з їхньою підготовкою, перепідготовкою і підвищенням кваліфікації. Управління держслужби також мають моніторити громадську думку про роботу місцевої влади і направляти висновки в Головдержслужбу. Управління також можуть брати участь у службових розслідуваннях, які стосуються дотримання держслужбовцями законів про держслужбу.

Відповідно до положення, начальник управління призначається і звільняється начальником Головдержслужби після узгодження з регіональними адміністраціями.

Нагадаємо, що у червні 2004 року Кабмін затвердив Програму розвитку державної служби на 2005-2010 роки, яка передбачає заходи для підвищення ефективності роботи держслужби. Програма передбачає фінансування у розмірі 452,7 млн. гривень.

У березні президент Леонід Кучма доручив Кабміну адаптувати державну службу до стандартів Європейського Союзу і протягом 2 місяців запропонувати, як підвищити ефективність управління держслужбою.

В Україні 227 тисяч держслужбовців, середня зарплата державного службовця становить 559 гривень на місяць.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus