УКРАЇНА

10:37

23.01

матеріали по темі:

Влада

ТНК-ВР порахувала, скільки нафти вона прокачає через «Одеса – Броди»

0

Російсько-британська компанія ТНК-ВР планує щорічно прокачувати по нафтопроводу «Одеса – Броди» 1,3-1,4 млн. тонн нафти, повідомили у прес-службі «ТНК-ВР Україна» з посиланням на голову компанії Олександра Городецького.

За його словами, 9 млн. тонн нафти на рік, пропозицію про прокачування яких робила ТНК-ВР Україні, прокачає ряд російських компаній, між якими цей обсяг буде розподілений пропорційно (на частку ТНК-ВР прийдеться близько 15%), повідомляє «UA TODAY».

Крім ТНК-ВР, про готовність прокачувати нафту по магістральному нафтопроводу «Одеса – Броди» у реверсному режимі заявили ЛУКОЙЛ, ЮКОС, «Сібнєфть», «Славнєфть», сказав О.Городецький.

Нагадаємо, що наглядова рада ВАТ «Укртранснафта» на минулому тижні уповноважила гендиректора компанії укласти угоди про заповнення і початок експлуатації нафтопроводу «Одеса – Броди» з компаніями російсько-британської групи ТНК-BP для транспортування 9 млн. тонн російської нафти щорічно.

Проект угоди між ВАТ «Укртранснафта» і ТНК-BP про заповнення нафтопроводу передбачає транспортування російської нафти Urals за маршрутом Мозир - Броди - міжнародний нафтотермінал «Південний» протягом трьох років в обсязі до 9 млн. тонн на рік на умовах «качай або плати», а також кредитну підтримку в сумі 108 млн. дол. для закупівлі технологічної нафти в обсязі до 450 тис. тонн.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus