УКРАЇНА

08:18

22.06

Влада

Адміністрація Києва подала в суд на «1+1»

0

Київська державна міська адміністрація вимагає в Печерському районному суді від телекомпанії «Студія 1+1» спростувати інформацію про те, що адміністрації нібито підконтрольні судді. Так стверджував у своїй авторській програмі «Проте» від 10 лютого Дмитро Корчинський, повідомили «Українські Новини».

Програма «Проте» 10 лютого була присвячена боргам з квартплати в Києві, тоді в ефірі Корчинський сказав: «Багатьом з них (киян – Авт.) прийшли офіційні листи з погрозами, що у випадку несплати боргів київське начальство буде звертатися до своїх слухняних суддів – і ті, відповідно до Цивільно-процесуального Кодексу, радісно заарештують рухоме і нерухоме майно боржників». «Київська влада з нетерпінням чекає прийняття нової редакції житлового кодексу, яка передбачає право забирати у боржників квартири і викидати людей не вулицю», – додав він.

Київська адміністрація вважає, що програма завдала шкоди її репутації і вимагає в суді спростувати твердження Корчинського про наміри влади стосовно боржників. Представник юридичного управління КМДА сказав, що адміністрація вимагає тільки спростування тверджень Корчинського і не вимагає відшкодування моральної шкоди.

Київміськадміністрація мала намір представити в суді запис програми «Проте» як речовий доказ, однак помилково доставила на засідання не ту касету. Засідання суду перенесено на 4 серпня 2004 року.

Нагадаємо, що Дмитро Корчинський очолює громадську організацію «Братство», яка виступає проти дій КМДА в будівництві, житлово-комунальному господарстві і транспорті. У вересні-жовтні 2003 року «Братство» організувало кілька акцій біля Київської адміністрації.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus