УКРАЇНА

09:56

21.05

Влада

Кучма: Україна буде викликати в Заходу все більший інтерес

0

Президент України Леонід Кучма заявив про завершення періоду невизначеності у відносинах з НАТО і Європейським союзом і про те, що він задоволений динамікою співробітництва з Росією.

У телеінтерв’ю програмі «Епіцентр» на каналі «Студія 1+1» у неділю ввечері президент відзначив, що у країни на нинішньому етапі «тісне співробітництво» з ЄС і НАТО. «Іншого не дано. Нікуди ми один від одного не дінемося. Ми всі в одному човні. І особливо перед таким глобальними загрозами, якою на сьогоднішній день є тероризм. Мій прогноз дуже простий: ми будемо викликати все більший інтерес і повагу. Невизначеність завершується. Це ще раз підтвердили і наші самміти з НАТО у Туреччині і в Нідерландах з Європейським Союзом. Це істина сьогодні», - наголосив Л.Кучма.

Говорячи про свою зустріч із президентом США Джорджем Бушем у рамках самміту НАТО в Стамбулі, Л.Кучма сказав, що вони говорили «про безпеку у світовому вимірі», зокрема про проблему Іраку, а також про президентські вибори в Україні і США. «Він говорив про наші, українські, а я про їхні (вибори - ІФ). Ми буцімто співчували один одному. Він говорив про те, наскільки важкі будуть в Україні (вибори - ІФ), а я йому також завважив, що не зовсім прості будуть у США. Побажав успіху».

На питання про часті зустрічі президентів України і Росії і україно-російське співробітництво, Л.Кучма відзначив, що відносини України з РФ і Заходом - «це різні речі». «З Росією ми говоримо однією мовою, навіть тоді, коли говоримо на підвищених тонах. Буде все добре, коли із Західною Європою, Європейським Союзом і світом ми будемо говорити однією мовою. Це залежить головним чином від нас», - наголосив український президент.

Л.Кучма відзначив зростання частки Росії в загальторговельному обігу України. Так, за його словами, у 2003 році товарообіг із РФ становив близько 30% і зріс на 28%. Цього року товарообіг збільшився на 32%. «Я готовий навіть частіше зустрічатися, але щоб ці зустрічі давали такі результати, як це було в останні роки», - сказав український президент.

За матеріалами «Інтерфакс-Україна».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus