УКРАЇНА

12:41

20.06

Влада

Критика ОБСЄ – це помилка України

0

У контексті своїх європейських устремлінь Україна припустилася помилки, коли приєдналася до досить різкої заяви країн СНД з критикою Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ). Таку думку висловив в інтерв‘ю «Громадському радіо» польський експерт, оглядач тижневика “Впрост” Єжи Марек Новаковський.

У четвер, 8 липня делегація Росії на засіданні постійної ради ОБСЄ у Відні зачитала заяву, в якій дев’ять пострадянських республік звинуватили цю організацію у втручанні у внутрішні справи, неповазі до суверенітету країн-підписантів, подвійних стандартах та вибіркових підходах. Єжи Марект Новаковський вважає участь України в дипломатичній екзекуції тим більше дивною, що президент Леонід Кучма нещодавно запросив до держави необмежену кількість міжнародних спостерігачів, в тому числі і від ОБСЄ, стежити за перебігом президентських виборів.

Експерт визнав, що емісари ОБСЄ нерідко припускаються помилок. Однак з точки зору впливу організації на захист демократії, він вважає її діяльність дуже корисною. Він зазначив, що ОБСЄ активно бере участь у внутрішніх конфліктах на території республік СНД. Зокрема, акцентує на недостатньому, на погляд емісарів, рівні демократії у Білорусі, активно підтримує демократичний рух в країнах Середньої Азії, а тепер ОБСЄ звернула увагу на проблеми Грузії і Кавказу. Польський експерт Новаковський назвав заяву дев’яти держав СНД дивним документом і наголосив, що вона суперечить головній європейській тенденції – посиленню захисту прав людини. Оскільки, за його словами, в цій справі саме ОБСЄ відіграє велику роль.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus