УКРАЇНА

12:26

27.05

Влада

Росколу в НДП не сталося - всі підтримали Януковича

0

Народно-демократична партія вирішила підтримати кандидатуру лідера Партії регіонів, прем’єр-міністра Віктора Януковича на виборах Президента, повідомляє кореспондент «proUA».

Проти прийняття такого рішення проголосувало 3 делегати 9-го з’їзду НДП, утрималося - 13 із 391.

З’їзд також затвердив угоду про створення політичного блоку «Разом заради майбутнього» на президентських виборах 2004 року на підтримку Януковича. Делегати з’їзду рекомендували лідера НДП Валерія Пустовойтенка на посаду керівника координуючого органу Координаційної ради блоку «Разом заради майбутнього».

З’їзд ухвалив узяти до уваги результати внутріпартійного обговорення, відповідно до якого більшість територіальних партійних організацій рекомендували з’їздові партії висунути кандидатом на посаду Президента Пустовойтенка.

Крім того, Народно-демократична партія ухвалила рішення вивести з партії депутатів Людмилу Давидову, Миколу Колісника, Василя Салигіна, Миколи Будаг’янца, Володимира Зубанова і Василя Надрагу в зв’язку з їх відмовою вступити в партійну фракцію Ради. Відповідно до статуту партії кожен член партії, що є депутатом, зобов’язаний ввійти в партійну фракцію.

Керівні органи партії неодноразово зверталися до депутатів, що є членами НДП, однак не входять до складу партійної фракції в парламенті, виконати цю статутну вимогу.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus