УКРАЇНА

07:57

25.05

Влада

Кучма підписав закони про банківську діяльність

0

Президент України Леонід Кучма підписав два закони про внесення змін до Закону «Про Національну депозитарну систему й особливості електронного обігу цінних паперів в Україні» а також Закон про внесення змін до Закону України «Про банки і банківську діяльність» щодо терміну процедури ліквідації банку. Про цьому «proUA» повідомили в прес-службі президента.

Президент України Леонід Кучма підписав прийнятий Верховною Радою України Закон України «Про внесення зміни до статті 9 Закону України «Про Національну депозитарну систему й особливості електронного обігу цінних паперів в Україні». Закон набуває чинності з дня його опублікування.

Президент також підписав ухвалений ВР Закон «Про внесення зміни до статті 11 Закону України «Про Національну депозитарну систему й особливості електронного обігу цінних паперів в Україні». Закон набуває чинності з дня його опублікування.

Президент також підписав прийнятий Верховною Радою України Закон України «Про внесення змін до статті 88 Закону України «Про банки і банківську діяльність» (щодо терміну процедури ліквідації банку)». Закон набуває чинності з дня його опублікування.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus