УКРАЇНА

11:02

10.12

Влада

ЄБРР пропонує Україні 150 млн. єврокредитів

0

Європейський банк реконструкції і розвитку (ЄБРР) пропонує банкам України проекти кредитування на 150 млн. євро в період з липня 2004 року по березень 2005 року. Про це заявив директор бізнес-групи «Фінансові установи» ЄБРР Курт Гайгер, повідомляють «Українські Новини».

«Зараз у банківському секторі України працює проектів ЄБРР на 250 млн. євро. Ми б хотіли розширити свою присутність на українському ринку», - сказав він.

Гайгер сказав, що ЄБРР пропонує протягом найближчих 9 місяців банкам України проекти на загальну суму 150 млн. євро.

Зокрема, ЄБРР пропонує проекти своєї участі в акціонерному капіталі банків, програми кредитування малих і середніх підприємств, мікрокредитування, іпотечне кредитування, кредитування торговельних малих і середніх підприємств, лізингові проекти, інвестиції в інвестиційні фонди для особистої участі в акціонерному капіталі невеликих підприємств.

«Найближчим часом будуть підписані угоди з конкретними банками», - сказав він.

Гайгер не оголосив назви банків, з якими ЄБРР планує підписати угоди про співробітництво.

За словами Гайгера, серед нових проектів ЄБРР - проект іпотечного кредитування на суму 30 млн. доларів і лізингове кредитування. «Іпотечне і лізингове кредитування - це нові продукти. Ми раніш такого не робили», - сказав він.

ЄБРР має наміри здійснити кілька проектів іпотечного кредитування з деякими банками й у випадку їхньої успішної реалізації сума проектів іпотечного кредитування може бути збільшена.

Гайгер сказав, що ЄБРР планує також здійснити лізинговий проект з одним з банків до кінця 2004 року. «Лізинговий проект буде невеликим. Це буде перший проект з одним з банків, з яким ми зараз обговорюємо його, і ми хочемо до кінця року його зробити», - сказав він.

За словами Гайгера, зараз ЄБРР співпрацює з більш ніж 10 банками України.

Нагадаємо, що в квітні Нацбанк запропонував ЄБРР купити невеликі пакети акцій українських банків, що входять у десятку найбільших, за згодою власників банків.

Зараз ЄБРР є акціонером трьох українських банків: Кредит Банку (Україна), Прокредит Банку і Першого українського міжнародного банку (ПУМБ).

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus