УКРАЇНА

12:31

27.05

Влада

Експерти назвали кампанію Ющенка найуспішнішою

0

Політологи вважають, що лідер блоку «Наша Україна» Віктор Ющенко почав свою президентську передвиборну кампанію найбільш успішно. Про це повідомляють «Українські Новини».

За словами директора Інституту глобальних стратегій Вадима Карасьова, Ющенко краще підготовлений до виборів, і його самовисування в президенти, що відбулось минулої неділі на Співочому полі в Києві, було успішною знахідкою штабу, хоча і не було активно показане в ЗМІ. «Вражаючим було висування Віктора Ющенко. Тут він випередив багатьох кандидатів і насамперед кандидата від влади», – сказав Карасьов. Він вважає, що Ющенко краще підготовлений до виборів, ніж прем’єр-міністр Віктор Янукович.

Також експерт похвалив Ющенка за те, що той висувається не від блоку партій, а самостійно, що дає йому можливість представляти себе як національного лідера. «Він (Ющенко) намагається працювати в загальнонародному форматі. Тобто з брендом загальнонародного плебисцитарного лідера», – сказав експерт.

Карасьов вважає, що кампанія Януковича почалася неактивно, і одним із прорахунків прем’єра є, на думку політолога, його участь у кампанії від коаліції партій більшості Верховної Рада, що затінює його особисті якості. «Малопереконливий, млявий і невиразний початок Віктора Януковича. Це в усьому виявляється – починаючи від його позиціювання і закінчуючи його месседжами», – сказав експерт.

На думку Карасьова, серед провладних сил найкраща підготовка до виборів у голови Адміністрації президента Віктора Медведчука. Карасьов вважає, що Януковичу краще було б трохи відсторонитися від влади і показати себе м’якою альтернативою їй, також знайти для себе гарну ідею, яка б мобілізувала виборців.

Шеф-редактор журналу «Політична думка» Володимир Полохало підтвердив, що початок кампанії Ющенка був найяскравіший, і він зміг продемонструвати ініціативність і професійність штабу.

Директори Інституту інформаційного суспільства Ярослав Павловський також сказав, що

найяскравіший початок кампанії був у Віктора Ющенка. Він вважає, що Ющенко показав себе, можливості свого штабу, і представив себе як національний лідер, у якого серйозна підтримка прихильників. «Таким масовим зборищем, яким він почав кампанію, він продемонстрував можновладцям, що при некоректному підрахунку голосів така ж кількість людей може прийти», – сказав експерт. Павловський вважає, що Янукович не яскраво почав кампанію, менш масштабно, ніж він його очікували, і йому не вдалося справити враження єдиного кандидата. Павловський вважає, що яскравий початок кампанії важливий для обох кандидатів: для Ющенка, щоб зберігати динаміку рейтингу, а для Януковича, щоб упевнено увійти до другого туру виборів президента, потрібно на кожному етапі кампанії показати більш високу динаміку, ніж у Ющенка.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus