УКРАЇНА

21:46

25.05

Влада

«Воля» подасть в суд на ГПУ

0

Найбільший оператор кабельного телебачення в Києві компанія «Воля» спростовує вчорашню заяву Генеральної прокуратури України про те, що компанія здійснює фінансові операції в офшорних зонах (на Кіпрі), а керівництво її діяльністю здійснюють громадяни США. Про це «proUA» повідомили в прес-службі компанії «Воля».

«Воля» рішуче спростовує інформацію про те, що її «фінансові потоки проходять через офшорні зони на Кіпрі», - йдеться в повідомленні прес-служби. «Воля» стверджує, що за час існування компанії жодних фінансових операцій з підприємствами, що зареєстровані в офшорних зонах вона не вела. При цьому компанія сплатила до бюджету податків на суму 4,3 млн. гривень у 2003 і 3,25 млн. гривень у 1 півріччі 2004.

Крім того, компанія стверджує, що її керівником був і є громадянин України Сергій Бойко. Інвестором «Волі» є міжнародна компанія «СігмаБлейзер», керівник якої Майкл Блейзер входить до Консультаційної ради з питань іноземних інвестицій в Україні при Президенті.

Крім того, на думку «Волі», Генпрокуратура порушила принцип презумпції невинності, до рішення суду поширивши інформацію про те, що компанія займається «поширенням порнографії».

У зв’язку з цим «Воля» вирішила подати до суду позов проти Генпрокуратури з вимогою спростувати розповсюджену неправдиву інформацію про себе.

Нагадаємо, що 8 липня Генпрокуратура заявила, що вважає звільнення з-під варти директора «Волі» Бойка і його заступника Валерія Салямова незаконним.

«Воля» надає послуги аналогового кабельного мовлення «Воля Кабель», цифрового мовлення «Воля Преміум ТВ», а також доступу до Інтернет через кабельні мережі під торговельною маркою «Воля Бродбенд».

Кабельні мережі «Волі» охоплюють понад 500 тис. абонентів у Києві.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus