УКРАЇНА

20:14

21.04

Влада

КВУ знайшов розповсюджувачів листівок проти Ющенка, Януковича та Кучми

0

Представники Запорізької обласної громадської організації Комітету виборців України знайшли винних у використанні несумлінних методів політичної агітації в Запоріжжі та мають намір припинити їхні подальші спроби в цьому напрямку. Про це повідомила «Інтерфакс-Україна».

За словами голови обласної організації КВУ Романа П’ятигорця, мова йде про представників як мінімум двох політичних партій, що поширювали листівки в обласному центрі протягом тижня наприкінці червня. Він розповів, що спочатку в місті поширювали листівки, у яких тоді ще майбутній кандидат у президенти, лідер блоку «Наша Україна» Віктор Ющенко був представлений як американський вірнопідданий, мета якого – скоріше перетворити Україну на «бананову республіку».

Відразу ж після цього з’явилися листівки із зображенням президента України Леоніда Кучми і прем’єр-міністра Віктора Януковича з написами «Хто нажився на бензиновій кризі?» і «Хто вкрав з бюджету 10 мільярдів?». Листівки протягом тижня з’являлися на будинках, стовпах, деревах у різних районах Запорожжя.

За словами П’ятигорця, винних запросять за стіл переговорів. Він утримався від надання конкретної інформації щодо політичних організацій чи окремих імен до проведення цієї зустрічі.

Разом з тим він відзначив, що якщо після зустрічі з боку запрошених будуть повторні випадки використання несумлінних методів політичної агітації, облорганізація КВУ надасть всю інформацію кандидатам у президенти України.

КВУ – всеукраїнська громадська організація, що здійснює комплексний моніторинг виборчих кампаній в Україні відносно дотримання учасниками виборчого процесу українського законодавства і міжнародних стандартів демократичних виборів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus