УКРАЇНА

00:49

26.04

Влада

Слаута і Клюєв невчасно вирішили здати депутатські мандати

0

Віце-прем’єр-міністр Андрій Клюєв і міністр аграрної політики Віктор Слаута мають намір скласти із себе депутатські повноваження, – заявив сьогодні після шостого з’їзду Народної аграрної партії України її лідер, голова Верховної Ради Володимир Литвин. Про це повідомив кореспондент «proUA».

Литвин відзначив, що обидва народних депутати вже давно написали заяви, які нині перебувають на розгляді в комітеті ВР із питань регламенту і депутатської етики. Оскільки зараз не проводяться пленарні засідання, заяви Клюєва і Слаути будуть розглянуті під час наступної сесії парламенту – у вересні.

Литвин також повідомив, що найближчим часом фракція НАПУ поповниться п’ятьма народними депутатами. Він нагадав, що на попередньому етапі з’їзду було прийнято рішення після 24 червня виключити з НАПУ тих депутатів, які дотепер не ввійшли до однойменної фракції. У зв’язку з цим п’ятеро депутатів написали заяви про вхід до фракції НАПУ. Крім того, за словами Литвина, кілька депутатів, що є членами НАПУ, написали заяви про вихід із неї. А троє парламентаріїв – Зубець, Кататуманов і Засуха – були автоматично виключені зі складу партії.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus