УКРАЇНА

13:52

21.05

Влада

«НРУ за єдність» висунув Бойка в президенти

0

Націонал-патріотичні партії й організації створили коаліцію «Рух українських патріотів» і висунули кандидатом у президенти країни лідера партії «Народний Рух України за єдність» Богдана Бойка.

Таке рішення прийняли делегати 5-го з’їзду «Народного Руху за єдність», що проходить у п’ятницю в Києві. У роботі з’їзду беруть участь 298 делегатів, - повідомляє «UA TODAY».

До коаліції «Рух українських патріотів» крім НРУ(є) увійшли всеукраїнська організація «Тризуб» імені Степана Бандери, громадська організація УНА-УНСО, Товариство відродження української нації (ТВУН), громадські організації Український патріот і Всеукраїнський конгрес «Європейський вибір».

«Свої зусилля в боротьбі за Україну ми поєднуємо навколо висунутого «Народним Рухом України за єдність» кандидата в президенти України Б.Бойка як єдиного, хто відкрито відстоює українську національну ідею і державну незалежність України, захищає права українських пенсіонерів, робітників, селян, підприємців від беззаконня діючої космополітичної влади», - говориться в декларації про створення коаліції.

Програма Б.Бойка має назву «Бандитам - в’язниці, українцям - національна народна держава». За його словами, побудова національної народної держави - основна мета сьогоднішніх патріотів.

«Наша передвиборна кампанія носитиме твердий, безкомпромісний характер у межах правового поля. Від інших ми відрізняємося тим, що пропонуємо зовсім інший набір гасел, кардинально іншу постановку завдань, а головне - наочно демонструємо нашу здатність відповідати за свої слова», - підкреслив Б.Бойко.

Партія “Народний Рух України за єдність” зареєстрована в грудні 2000 року. Це була одна з гілок Народного Руху України, який свого часу розколовся.

Рішення про створення політичної партії з назвою «Народний Рух України за єдність» було прийнято на установчому з’їзді низових організацій рухів 25 листопада 2000 року. Її співголовами було обрано Богдана Бойка, Георгія Філіпчука і Едуарда Креча, які на той час були народними депутатами. Одним з основних завдань партії називалося об’єднання всіх гілок Руху в єдину партію.

На парламентських виборах 2002 року НРУ (є) разом з партією «Всеукраїнське об’єднання «Центр» створили блок «Народний рух України». Цей блок посів 24-е місце з 33 з 0,16% голосів.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus