УКРАЇНА

18:48

20.05

Влада

Прокуратурі відмовлено у 11 позовах проти Юкоса

0

Вчора Арбітражний суд Ямало-Ненецького автономного округу (ЯНАО) ухвалив рішення відмовити окружній прокуратурі у задоволенні 11 позовів до двох дочірніх підприємств Юкоса - АТ «Арктична газова компанія» («Арктикгаз») і ЗАТ «Уренгойл Інк» про порушення земельного законодавства. Засідання у цих позовах було підсумковим, повідомляє «Інтерфакс».

У суді також зазначили, що мотивація відмови в задоволенні позовів буде відома за п’ять днів.

Представник позивача в суді раніше повідомляв, що прокуратура округу вважає незаконними всі 11 угод з передачі дочірнім компаніям Юкоса адміністрацією Пуровського району ЯНАО земельних ділянок на родовищах загальною площею близько 1 тис. гектарів, оскільки, за законодавством, виведення з обігу земель сільськогосподарського призначення має бути погоджено на рівні округу. При цьому прокуратура не наполягає на поверненні земель Пуровському районові, а має наміри припинити протизаконну, на її думку, практику освоєння земель нафтогазовими компаніями.

Управління природних ресурсів ЯНАО й окружна прокуратура в листопаді 2003 року почали спільну перевірку діяльності підприємств Юкоса в регіоні. Зокрема, комісія перевіряла виконання вимог природоохоронного законодавства, умов ліцензійних угод, а також обсяги видобутку нафти за останні 1,5 року.

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus