УКРАЇНА

02:20

25.05

Влада

Сівкович: «Центр» не розвалює більшість, бо її не існує

0

Група «Центр» не є «троянським конем» який покликаний розвалити парламентську більшість, тим більше, що більшості і так давно не існує. Так член парламентської групи “Центр” Володимир Сівкович прокоментував для «proUA» інтерв’ю Степана Гавриша газеті “Голос України”.

Гавриш в інтерв’ю стверджував, що «Центр» у Верховній Раді – це “висококласний технологічний продукт «Нашої України» і працює «Центр» «виключно у розрізі інтересів «Нашої України» і є «троянським конем, сконструйованим для розвалу парламентської більшості». У відповідь на це твердження Володимир Сівкович заявив, що група «Центр» не є «троянським конем» для розвалу більшості хоча б тому, що «троянським конем» необхідно маніпулювати, а в “Центр” увійшли депутати, які не хочуть бути керованими статистами.

Щодо парламентської більшості, то Володимир Сівкович зазначив, що «парламентської більшості уже давно не існує у тому числі і завдяки “зусиллям” Степана Богдановича Гавриша. Після створення парламентсько-урядової коаліції більшість припинила своє існування. Рішення про створення коаліції підписали 9 фракцій і груп, які мають своїх представників в Уряді. Ані «Центр», ані позафракційні, ані опозиція своїх представників в Уряді не мають, а отже не входять до коаліції. Таких депутатів – 233. Але їх теж не можна назвати більшістю, оскільки наша група ніяких угод ані з опозицією, ані з позафракційними не підписувала. Ми не є опозицією, оскільки бажаємо співпрацювати з Урядом, хоча і не маємо там своїх представників. Співпраця, до якої ми прагнемо має бути ефективнішою, аніж та, яку конструював Степан Богданович. Я вважаю, що чесно відстоювати інтереси виборців і не зраджувати власних переконань, до чого прагнуть депутати групи “Центр” є чесною і послідовною позицією.»

Нагадаємо, що інтерв’ю координатора парламентської більшості Степана Гавриша було опубліковане в сьогоднішньому номері газети «Голос України».

Джерело: proUA

Теги:

Версія для друку
Погода
Погода у Києві

вологість:

тиск:

вітер:

Партнери портала

Price.ua - сервіс порівняння цін в Україні
Архів Експорт Інформатор Про нас / Контакти

   Copyright © 2016 Коментарі: Всі права захищені.

Яндекс.Метрика Система Orphus